Występ Dragon – Zespołu Artystycznnego Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ

Wspólnie świętujemy stulecie niepodległości. Występ Dragon – Zespołu Artystycznnego Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ podczas Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego wpisanej do wydarzeń Wieloletniego Programu „Niepodległa”.

 

Wiersz Wisławy Szymborskiej w wykonaniu Liliany Komorowskiej

 

Tegoroczni Liderzy Bezpieczeństwa Narodowego

     

 

 

Wyróżnieni Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP

Wyróżnieni Pierścieniem Patrioty

 

Komentarz Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego

Patronat medialny Konferencji

Patronat medialny nad Konferencją sprawuje Telewizja TVS. Z uwagi na rangę i znaczenie Wydarzenia oraz uczestnictwo znakomitych gości przyjedzie znana i lubiana na Śląsku gwiazda telewizyjna Nina Nocoń. Pięknie dziękujemy za zaangażowanie Małgorzaty Piechoczek i Anny Kuś.

Pierścień Niepodległości na Konferencji

Nagrody loterii wizytówkowej podczas Gali

Podczas uroczystej Gali odbędzie się loteria wizytówkowa i partner Konferencji – firma Adika Collection – rozlosuje wyjątkowe nagrody dla Pań: kostium i dwie suknie balowe, w których chodzą nasze piękne Polki. Dziękuję Panu Prezesowi Pawłowi Pawlak, który zgodził się osobiście uczestniczyć w loterii. Poza tym nagrody ufundowali: gen. Bogusław Pacek i Vincent V. Severski – swoje książki z dedykacją oraz wyjątkowa niespodzianka od Madame de Minou – Burlesque Artist.

Loteria wizytówkowa

Podczas uroczystej Gali w czasie IX Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego odbędzie się loteria wizytówkowa. Partner naszej konferencji, #AdikaCollection, ufundował wyjątkowe nagrody dla Pań: kostium i dwie suknie balowe. Dziękujemy Panu Prezesowi Pawłowi Pawlakowi za nagrody i udział w loterii!
    
Poza tym nagrody ufundowali: gen. Bogusław Pacek i Vincent V. Severski – swoje najnowsze książki z dedykacją.
Wyjątkową niespodziankę przygotowała także Madame de Minou – Burlesque Artist.