Atrakcje

Zespół Rozrywkowy "Dragon"

Specjalnym gościem Konferencji będzie zespół „Dragon”, który skupia laureatów Przeglądów Twórczości Artystycznej Wojska Polskiego. Grupa przedstawi program, który obejmuje nowości muzyki rozrywkowej, a także repertuar z długiej i bogatej historii piosenki żołnierskiej.

Vincent V. Severski

Vincent V. Severski, autor bestsellerowych powieści o tematyce kryminalno-szpiegowskiej będzie gościem specjalnym październikowych obrad.

Podczas Konferencji będzie możliwość zakupu najnowszej powieści ODWET wraz z dedykacją i podpisem autora.

Liliana Komorowska

Wybita polska aktorka Liliana Komorowska będzie gościem Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego i uświetni naszą wieczorną Galę. To jedna z niewielu aktorek, które odniosły sukces za granicą i jest rozpoznawalna na świecie. W Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Liliana Komorowska wystąpiła między innymi u boku takich aktorów jak: Diana Rigg, Peter Weller, Donald Sutherland, Telly Savalas, Tom Selleck, Aidan Quinn czy Ben Kingsley. Aktorka od lat jest zaangażowana w działalność na rzecz szerzenia polskiej kultury w środowisku kanadyjskim, za którą została odznaczona Srebrnym Medalem Zasługi.

gen. prof. dr hab. Bogusław Pacek

Odkryj niezwykłą historię polskich Wojskowych Jednostek Specjalnych.

gen. prof. dr hab. Bogusław Pacek zaprasza na spotkanie autorskie podczas naszej Konferencji i promocję książki „Wojska Specjalne Sił Zbrojnych RP”.

Książka to kompendium wiedzy o elitarnych jednostkach Wojska Polskiego – wszechstronnie wyszkolonych, pozostających w stałej gotowości bojowej, działających w warunkach najwyższego ryzyka.

Jeśli interesujesz się historią polskiej armii, to ta pozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.