Podziękowanie za udział w IX Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów pragniemy Państwu bardzo podziękować za udział w IX Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego 9 i 10 października 2019 roku w Ryni, która została wpisana do oficjalnych Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Państwa aktywny udział w wykładach, wymianę opinii na najważniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa Polski i Polaków, zagrożeń ze strony korporacji i globalizacji, dylematów związanych z ochroną infrastruktury krytycznej, własną strategię i rolę sił specjalnych, nowoczesne techniki i technologie – przemysłu 4.0 i 5G, Blockchain, o ochronie danych osobowych.

IX Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego pokazała, że jest ona jednym z najważniejszych wydarzeń w Polsce, a także potrzebna jest kontynuacja dalszego zacieśniania współpracy osób i instytucji zajmujących się tymi zagadnieniami.
Pragniemy podziękować wszystkim firmom/organizacjom, które objęły patronatem wydarzenie, a także mediom które przygotowały relacje z wydarzenia.

Jednocześnie gratulujemy wszystkim Laureatom uhonorowanym tytułem: „Lider Bezpieczeństwa Narodowego”, „Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP” oraz „Pierścieniem Patrioty”.
Dziękujemy uczestnikom Gali za udział w śpiewaniu „Roty” z Zespołem „Dragon” oraz wysłuchania wierszy patriotycznych Wisławy Szymborskiej i Marii Konopnickiej recytowanych przez Lilianę Komorowską.

https://www.youtube.com/watch?v=kRuE9aJu6zw

https://www.youtube.com/watch?v=iCRHQH1_JI8

Tags: